Movies
Ratings
993
Romeo + JulietRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
A Real PainRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.5
The Nice GuysRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Rye LaneRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Dream ScenarioRated ★ 3.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
ViceRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
Eyes Wide ShutRated ★ 3.0
Phantom ThreadRated ★ 3.5
Anna KareninaRated ★ 4.0