Titles you rated
Uptown GirlsRated ★ 4.5
You've Got MailRated ★ 5.0
CocoRated ★ 4.0
Soul MateRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.5
Legally BlondeRated ★ 4.0
Wild ChildRated ★ 3.5
Pretty WomanRated ★ 3.5
Just My LuckRated ★ 3.5
She's All ThatRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 3.5
SoulRated ★ 5.0
Status UpdateRated ★ 3.0
Down with LoveRated ★ 4.0
Love and Other DisastersRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
Last HolidayRated ★ 4.0