Titles you rated
Come and SeeRated ★ 3.5- The Wandering MoonRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
INGtoogi: The Battle of Internet TrollsRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.0
FoxcatcherRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Mirrors No. 3Rated ★ 3.5
HereticRated ★ 3.0
The Day AfterRated ★ 3.0
Love UntangledRated ★ 2.5
Stand by MeRated ★ 3.0
NobodyRated ★ 3.0
Flying ColorsRated ★ 3.0
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 2.5