Series
Ratings
131- Physical: AsiaRated ★ 1.5
 WaywardRated ★ 2.5 WaywardRated ★ 2.5
 The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.0 The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.0
 Severance Season 1Rated ★ 3.5 Severance Season 1Rated ★ 3.5
 Squid Game Season 3Rated ★ 2.0 Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
 Head Over HeelsRated ★ 2.0 Head Over HeelsRated ★ 2.0
 Youth of MayRated ★ 3.5 Youth of MayRated ★ 3.5
 Mercy for NoneRated ★ 2.5 Mercy for NoneRated ★ 2.5
- Kian's Bizarre B&BRated ★ 2.5
 Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.5 Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.5
 Solo LevelingRated ★ 3.0 Solo LevelingRated ★ 3.0
 내가 죽기 일주일 전Rated ★ 4.0 내가 죽기 일주일 전Rated ★ 4.0
 대학전쟁Rated ★ 3.5 대학전쟁Rated ★ 3.5
 Murder MindfullyRated ★ 3.0 Murder MindfullyRated ★ 3.0
 And Then There Were NoneRated ★ 3.0 And Then There Were NoneRated ★ 3.0
 AdolescenceRated ★ 3.5 AdolescenceRated ★ 3.5
 WestworldRated ★ 3.5 WestworldRated ★ 3.5
 The ResidenceRated ★ 2.5 The ResidenceRated ★ 2.5
 Sherlock Season 1Rated ★ 4.0 Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
- VRated ★ 3.5