Series
Ratings
131
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
PlutoRated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 3.5
The Art of NegotiationRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 0.5
Queen of TearsRated ★ 3.5
ConnectionRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
BloodhoundsRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5- Good PartnerRated ★ 4.0
The WhirlwindRated ★ 3.0
Doctor ChaRated ★ 3.5
Welcome to SamdalriRated ★ 3.5