Titles you rated
DuelRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
SomebodyRated ★ 3.0
Small, Slow but SteadyRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0- House of the SeasonsRated ★ 4.0
Paradise is BurningRated ★ 3.0
Because I Hate KoreaRated ★ 3.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Dust in the WindRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Eat Drink Man WomanRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0