Movies
Ratings
195- D-WarRated ★ 1.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 2.0
MadagascarRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The FallRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Erin BrockovichRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.5
The Phantom of the OperaRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.5
GattacaRated ★ 4.0