Titles you rated
Stop Making SenseRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
El SurRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 2.0
Boiling PointRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 3.0
The Menendez BrothersRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
The Taste of ThingsRated ★ 3.5
MidwayRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
A Bigger SplashRated ★ 3.0
SpencerRated ★ 2.5
Drive My CarRated ★ 4.5
Children in the WindRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
Bones & AllRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5