Titles you rated
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
The Hookup Plan Season 1Rated ★ 3.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Chihayafuru 3Rated ★ 3.5
Chihayafuru 2Rated ★ 3.5
ChihayafuruRated ★ 3.5
The CrownRated ★ 4.0
The Crown Season 6Rated ★ 5.0
The Crown Season 5Rated ★ 5.0
The CrownRated ★ 4.0
The Great White TowerRated ★ 4.0
Succession Season 2Rated ★ 4.5
SuccessionRated ★ 4.0
Anatomy of a ScandalRated ★ 3.5
Bad Vegan: Fame. Fraud. Fugitives.Rated ★ 2.5
L'Agence - L'immobilier de luxe en familleRated ★ 3.5