Titles you rated
SplitsvilleRated ★ 3.5
Penguin HighwayRated ★ 4.0
The RosesRated ★ 4.0
Freakier FridayRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
CompanionRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 3.5
Batman Ninja vs. Yakuza LeagueRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
The Wild RobotRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
PersonaRated ★ 4.0