Titles you rated
SuccessionRated ★ 3.5
Succession Season 2Rated ★ 4.0
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 4.0
EliteRated ★ 2.5
Elite Season 5Rated ★ 2.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
CastlevaniaRated ★ 4.0
CastlevaniaRated ★ 3.5- CastlevaniaRated ★ 3.5
CastlevaniaRated ★ 3.5
Formula 1: Drive to Survive Season 3Rated ★ 3.5
Formula 1: Drive to SurviveRated ★ 3.5
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 3.5