Movies
Ratings
120
ContagionRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 3.0
SearchingRated ★ 5.0
The Perfect DateRated ★ 1.5
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 5.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 4.0
The DUFFRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 4.0
Cars 2Rated ★ 3.5
GarfieldRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 2.5
Shrek the ThirdRated ★ 3.5
The PhoneRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5