Titles you rated
ErasedRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Marvel's Jessica JonesRated ★ 4.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 3.0
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
A Series of Unfortunate EventsRated ★ 4.0
The OARated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
The Good WifeRated ★ 4.0
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 3.5
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 4.0
Sense8Rated ★ 4.5
Sense8Rated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0