Movies
Ratings
368
ZodiacRated ★ 4.0
Holy MotorsRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
As Good As It GetsRated ★ 3.5
To Rome with LoveRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 2.5
DisturbiaRated ★ 3.0
The SignalRated ★ 2.5
Let the Right One InRated ★ 3.5
Set Me FreeRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 3.5
Runway CopRated ★ 2.0
The DreamersRated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
50/50Rated ★ 3.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.5
Killer ToonRated ★ 2.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5