Titles you rated
Moonrise KingdomRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5
A Single ManRated ★ 3.5
Stanley Ka DabbaRated ★ 4.0
Chico & RitaRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 2.5
TomboyRated ★ 4.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
The Taste of OthersRated ★ 3.0
Eternity and a DayRated ★ 2.5
How to Steal a DogRated ★ 4.5
Bread of HappinessRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
FlubberRated ★ 4.0
Patisserie Coin De RueRated ★ 2.5
UpRated ★ 5.0
Honey and CloverRated ★ 2.5
The UnjustRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 2.5