Titles you rated
Tokyo GhoulRated ★ 3.0
Blue ExorcistRated ★ 3.0
Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 4.5
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 4.5
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 4.5
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 4.5
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 4.5
Natsume Yujin-choRated ★ 4.5- The PeakRated ★ 4.0
Steven UniverseRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 3.0
MisfitsRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 1.0
The HeirsRated ★ 0.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
The MissingRated ★ 3.5
School BabysittersRated ★ 3.5
Bungo Stray DogsRated ★ 3.5
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 3.5
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.5