Movies
Ratings
790
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 1.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
Us and ThemRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
The Green KnightRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.5
The Matrix ResurrectionsRated ★ 1.0
Meet Joe BlackRated ★ 3.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.0
ShameRated ★ 3.5
Exodus: Gods and KingsRated ★ 2.0
The RoomRated ★ 2.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.5