Titles you rated
The WitchRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
The Devil All the TimeRated ★ 4.0
The GuiltyRated ★ 3.0
Run Hide FightRated ★ 2.5
AlonersRated ★ 3.0
Don't Breathe 2Rated ★ 2.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
47 Meters Down: UncagedRated ★ 2.0
Escape RoomRated ★ 2.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.0
Zombieland: Double TapRated ★ 2.5
VivariumRated ★ 3.5
1917Rated ★ 5.0
JaneRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 3.5
The Invisible ManRated ★ 2.5
Innocent WitnessRated ★ 2.5
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 2.5