Movies
Ratings
216
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 2.5
HappyendRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Raid 2Rated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 2.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5