Movies
Ratings
31
The Truman ShowRated ★ 5.0- SinglesRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
Petty RomanceRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
All for LoveRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 2.0
SunnyRated ★ 4.0