Movies
Ratings
87
SunnyRated ★ 4.0
Coach CarterRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 4.0- Green DaysRated ★ 2.0
TekkonkinkreetRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 2.0
RangoRated ★ 3.0
MetropolisRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 3.0
FarinelliRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Legend of 1900Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
The Prince of EgyptRated ★ 5.0
Chicken RunRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
PaprikaRated ★ 4.0
BladeRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0