Movies
Ratings
389
A Walk to RememberRated ★ 4.0
Mercury RisingRated ★ 4.0
Rambo: First Blood Part IIRated ★ 4.0
More Than BlueRated ★ 4.0
Mission to MarsRated ★ 4.0
A PromiseRated ★ 5.0
HindsightRated ★ 4.0
ChawRated ★ 3.0
PushRated ★ 3.0
Marine BoyRated ★ 2.0
The TuxedoRated ★ 4.0- She s On DutyRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 4.0
The Scent of LoveRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.0
The IllusionistRated ★ 3.0
One DayRated ★ 3.0- SinglesRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0