Titles you rated
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
What Happened to MondayRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.5
PaddingtonRated ★ 4.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
House of HummingbirdRated ★ 4.5
Little Miss SunshineRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5- The Road To SchoolRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
MoonlightRated ★ 5.0