Titles you rated
FrankensteinRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 1.5
A House of DynamiteRated ★ 3.5
Shotgun WeddingRated ★ 2.5
Dolphins Up Close with Bertie GregoryRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Death Becomes HerRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 3.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.5