Movies
Ratings
514
Frozen IIRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 4.5
Alvin and the Chipmunks: The Road ChipRated ★ 3.5- As the Gods WillRated ★ 3.5
Fifty Shades FreedRated ★ 3.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.5
Fifty Shades DarkerRated ★ 3.5
CoralineRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Superhero MovieRated ★ 2.5
ConstantineRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.5
RoboCopRated ★ 2.5
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 2.5
Kick-Ass 2Rated ★ 2.5
BladeRated ★ 3.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.5