Movies
Ratings
169
Pearl HarborRated ★ 4.0
The Way of the DragonRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
Drunken MasterRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.0