Series
Ratings
85
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.5
Work Later, Drink NowRated ★ 3.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
WestworldRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5