Series
Ratings
123
CelebrityRated ★ 3.5
Feast of the GodsRated ★ 4.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 5.0
My Sibling's RomanceRated ★ 4.0- YellowRated ★ 4.0
Shadow BeautyRated ★ 4.5
Lies Hidden in My GardenRated ★ 3.0- Uchi no SanshimaiRated ★ 4.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.5
iCarlyRated ★ 5.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 5.0
TemptedRated ★ 4.5
The Last EmpressRated ★ 4.5
Marry My HusbandRated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 5.0
High CookieRated ★ 3.5
Tale of the Nine Tailed 1938Rated ★ 4.0
Inventing AnnaRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Mr. QueenRated ★ 4.0