Series
Ratings
31
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 2.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Alice in BorderlandRated ★ 4.5
Locke & Key Season 1Rated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 0.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The BoysRated ★ 4.5
Black SummerRated ★ 4.0
DaybreakRated ★ 3.5
Prison Break Season 3Rated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0