Titles you rated
- GintamaRated ★ 3.0
S LineRated ★ 2.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 2.5
Play It Cool, GuysRated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 3.5
Beastars Season 1Rated ★ 3.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0- 데스노트Rated ★ 2.5
- 데스노트Rated ★ 5.0
MononokeRated ★ 4.0
Attack on Titan OADRated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 5.0
Oh Eun Young's Golden Counseling CenterRated ★ 4.5
Strangers From HellRated ★ 4.0