Movies
Ratings
363
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.5
127 HoursRated ★ 4.5
BeanRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
Yes ManRated ★ 5.0
American PsychoRated ★ 3.5
Deep ImpactRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.5
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0