Movies
Ratings
799
Arsène Wenger: InvincibleRated ★ 5.0
EternalsRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 3.0
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 3.5
Uncut GemsRated ★ 4.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
Murder MysteryRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
ScoopRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
Project XRated ★ 3.0
Rocky IIRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
Tale of CinemaRated ★ 3.5
First ReformedRated ★ 3.0
Jojo RabbitRated ★ 4.0
The Ugly TruthRated ★ 2.5