Series
Ratings
21 The Queen's GambitRated ★ 4.0 The Queen's GambitRated ★ 4.0
 Hot Stove LeagueRated ★ 3.5 Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
- Three KingdomsRated ★ 4.0
- 大军师司马懿之虎啸龙吟Rated ★ 4.0
- 大军师司马懿之军师联盟Rated ★ 4.0
 The BoysRated ★ 4.5 The BoysRated ★ 4.5
 Life on MarsRated ★ 4.0 Life on MarsRated ★ 4.0
 Doctor PrisonerRated ★ 4.0 Doctor PrisonerRated ★ 4.0
 The GuestRated ★ 3.5 The GuestRated ★ 3.5
 StrangerRated ★ 5.0 StrangerRated ★ 5.0
 TrapRated ★ 3.5 TrapRated ★ 3.5
 LIFERated ★ 3.0 LIFERated ★ 3.0
 Touch Your HeartRated ★ 2.5 Touch Your HeartRated ★ 2.5
 My MisterRated ★ 5.0 My MisterRated ★ 5.0
 Mr. SunshineRated ★ 5.0 Mr. SunshineRated ★ 5.0
 Romance is a Bonus BookRated ★ 3.0 Romance is a Bonus BookRated ★ 3.0
 SKY CastleRated ★ 4.5 SKY CastleRated ★ 4.5
 Kingdom Season 1Rated ★ 4.0 Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
 GoblinRated ★ 4.0 GoblinRated ★ 4.0
 SignalRated ★ 4.5 SignalRated ★ 4.5