Titles you rated
Knight and DayRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
HancockRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 5.0