Titles you rated
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 5.0
I Feel PrettyRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 5.0
JumperRated ★ 3.5
Kobe Bryant's MuseRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The CommuterRated ★ 5.0
God's Not DeadRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
The Family ManRated ★ 5.0
I Can Only ImagineRated ★ 5.0
The ShackRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.5
WildRated ★ 3.5