Titles you rated
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 2.5
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
IncendiesRated ★ 5.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.0
DuneRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0