Series
Ratings
75- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
My NameRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 3.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 2.5
The Night WatchmanRated ★ 2.5
LostRated ★ 3.5
Arthdal ChroniclesRated ★ 3.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.5