Series
Ratings
134
Haunted HotelRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 2.5
MindhunterRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5- DoubtRated ★ 4.0
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
Mob Psycho 100 IIRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Tokyo SwindlersRated ★ 3.5
The Victims' Game Season 1Rated ★ 3.5
Joko Anwar's Nightmares and DaydreamsRated ★ 3.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 1.5
Terror in ResonanceRated ★ 3.5
Odd TaxiRated ★ 4.0
Hell's ParadiseRated ★ 3.0