Titles you rated
SupersonicRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.0
Eat Pray LoveRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
The Kirishima ThingRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 3.5
One Million Yen GirlRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.0
No Longer HeroineRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Mulholland DriveRated ★ 3.5