Series
Ratings
85
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Testimony of NRated ★ 4.5
MIU404Rated ★ 3.5
Ace of the DiamondRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.0
Fruits Basket Season 3Rated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5- Naruto Shippūden Season 9Rated ★ 4.5
- 블리치Rated ★ 3.5
- 블리치Rated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 3.5
- 나루토 2기Rated ★ 4.0
NARUTORated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Blue LockRated ★ 3.5