Movies
Ratings
595
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
Jason BourneRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Fresh GuacamoleRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: A Grand Day OutRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.0
Toy Story of Terror!Rated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 1.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 3.0
AbductionRated ★ 2.5
The RestlessRated ★ 2.0
Game of DeathRated ★ 3.5
The PurgeRated ★ 2.5