Titles you rated
HannibalRated ★ 5.0- Anna and the KingRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Green ZoneRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 4.0
PompeiiRated ★ 4.0
Hot FuzzRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
RoboCopRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
300Rated ★ 5.0
SawRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 4.0