Series
Ratings
52
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
Run with the WindRated ★ 5.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.0- GATCHAMANRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 3.5
No Game No LifeRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5
Cells at Work!Rated ★ 3.5
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 3.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.0- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 3.0
Hunter X HunterRated ★ 3.0