Movies
Ratings
793
TenetRated ★ 3.5
I Am MotherRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0
There Will Be BloodRated ★ 3.5
Eastern PromisesRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 2.0
ExitRated ★ 4.0
AlliedRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 1.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 4.0
First ManRated ★ 5.0
WarcraftRated ★ 3.0