Movies
Ratings
230
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The Wind RisesRated ★ 3.5
PoisonRated ★ 3.5
The Rat CatcherRated ★ 2.5
The SwanRated ★ 3.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.5
The Wonderful Story of Henry Sugar and Three MoreRated ★ 3.5
HookRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 2.5
After YangRated ★ 4.0
Drowning LoveRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.0
Five Feet ApartRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0