Series
Ratings
126
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 1.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 5.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Women of the SunRated ★ 3.5- Louie Season 1Rated ★ 0.5
30 RockRated ★ 1.5
Hawaii Five-0Rated ★ 2.5
Songgot: The PiercerRated ★ 3.0- Legal High SP 2Rated ★ 0.5
Legal High 2Rated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
True BloodRated ★ 3.5
True BloodRated ★ 3.5