Movies
Ratings
157
WhiplashRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 4.5
Hacksaw RidgeRated ★ 3.0
ContagionRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
GravityRated ★ 5.0
The FortressRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Sleepless NightRated ★ 2.0
All About My WifeRated ★ 4.0
Love So DivineRated ★ 2.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 2.0
AvatarRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 3.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.0