Movies
Ratings
814
ParasiteRated ★ 2.5- Survival FamilyRated ★ 4.5
12 Angry MenRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Justice LeagueRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.5- Always: Sunset on Third Street 3Rated ★ 4.0
- 64: Part 2Rated ★ 3.5
- 64: Part 1Rated ★ 3.5
HerRated ★ 3.0
Angel HeartRated ★ 3.5
It Could Happen to YouRated ★ 3.5
Life of Hollywood KidRated ★ 4.0
The Corpse of Anna FritzRated ★ 2.5
MoebiusRated ★ 1.5