Movies
Ratings
31
Son of SaulRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 5.0
Reservoir DogsRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
The LobsterRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 2.0
The OutlawsRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
A Company ManRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0