Movies
Ratings
1187
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5- Love ResetRated ★ 3.5
Jumanji: The Next LevelRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 4.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 2.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 3.5
The King's ManRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5